Zakázková stavba & Servis

Opravy a servis :

- Nově nabízíme možnost opravy vašeho havarovaného či jinak poškozeného modelu a to jak modelů konstrukčních, tak modelů pěnových. Zajistíme si materiál a opravu provedeme tak, že bude zachována pevnost původního modelu.

- Nechcete si špinit ruce, nemáte čas nebo si na opravu spalovacího motoru netroufáte. Na vašich motorech ASP, GP, DLA vyměníme ložiska, výbrusy, provedeme kontrolu, případně základní seřízení. Pokud to bude možné zajistíme náhradní díly za běžné maloobchodní ceny.

 

Zakázková stavba :

Jsme si vědomi, že většina dnešních modelářů má minimum času, který raději tráví na letišti, případně s rodinou, než u pracovního stolu. Máme více než 30 leté zkušenosti v tomto oboru, takže Váš model svědomitě sestavíme, osadíme elektronikou spalovacím i elektromotorem, případně provedeme základní nastavení vašeho vysílače. Výbavu můžeme doporučit, případně i dodat, záleží pouze na vás, kolik času vám ušetříme. Zvládneme nejen malé, velké i obří konstrukční modely, ale i modely pěnové.

 

Ceny se pohybují od 150,- do 250,- Kč/hod a odvíjejí se od typu opravy, velikosti modelu a časové náročnosti opravy či stavby.